Merészség, bátorság és sok nevetés

Merészség, bátorság és sok nevetés

III. Örökzöld Tisza Fesztivál program kavalkádja az egész családnak szól

augusztus 15-19., Martfű

Közel egy hetes kulturális, folklór és zenei fesztivál veszi kezdetét augusztus 15-én, Martfűn immár harmadik alkalommal, ahol az Örökzöld Tisza Fesztiválon bátorságpróbák, evező verseny, „Fogd a halat és fuss” elnevezésű vidám tiszai haltelepítés, fogathajtó verseny, bábszínház és koncertek is várják főként a gyerekes családokat.

Az augusztus 15-19. között megrendezésre kerülő fesztivál ingyenes, kézműves kirakodó vásártól kezdve, a lovasprogramokon át számtalan zenei és kulturális csemegét kínál, feltűnik Boborján a L’art Pour L’art Társulat előadásában, családi eseményként együtt nézhetjük meg a Padlás című musicalt, de rophatjuk együtt a Benkó Dixiland örökzöldjeire is, az esti szabadtéri magyar film vetítésekről vagy a szintén élőzenés tóparty kávéházról nem is szólva.

A fesztivált szervező Martfű Termál SPA uszodájának medencéiben, a kemping taván és a tó körül is zajlanak majd bátorság és erőpróbák. Az augusztus 17-i gyermek bátorságpróbára előre és a helyszínen is lehet jelentkezni.  A feladatok között szerepel úszóverseny, lemerülés az úszómedence 2m mélyen lévő üvegablakához, ugrás a három méter magas trambulinról, de kézügyességre és természetismeretre is szükség lesz a vetélkedők folyamán.

Sportvetélkedők, strandröplabda, tollaslabda bajnokságok szinte minden nap lesz.

A fürdő területén nemcsak a sportnak és a  wellness örömöknek áldozhatunk, hisz több alkalommal egészségügyi szűréseken – szemvizsgálat, csontsűrűség mérés, vérnyomás mérés –  vehetnek részt  a látogatók.

Azoknak, akik nem tudnak választani a közel egy hetes program kavalkádból, érdemes még a Martfű Termál SPA kemping, kastélyszálló vagy a szállodai férőhelyeiről tájékozódni és akár minden nap részt venni a III. Örökzöld Tisza Fesztivál programjain.

Részletes programok itt olvashatóak.