Október 20-án vár az Elevenpark játszóház egy igazi bajoros fesztiválra!

Október 20-án bajor ételekkel, zenével és izgalmas gyerekprogramokkal várjuk a családokat az Elevenpark játszóházba!

Bajor zene? Dirndl? Mézeskalács szív? Kolbászocskák? Ez nem más , mint az Oktoberfest, méghozzá Budapesten az Elevenpark játszóházban, ahol a gyerekek kedvükre játszhatnak mindemellett családjaikkal betekintést nyerhetnek a müncheni fesztivál hangulatába. Ezen kívül lufihajtogatással,öko játszó-foglalkoztatóval és arcfestéssel is készülünk.

Őszi öko programok, színezés, szelektív kukaszigetek

Vörös, bíbor és narancssárga, ilyen színekben pompázik az őszi erdő. Csak akkor marad ilyen szép, ha megóvjátok a környezeteteket. AZ FKF Zrt. öko játszó-foglalkoztatójába játékos formában megismerkedhettek a szelektív hulladékgyűjtéssel, környezetvédelemmel és információt kaphattok a gyermek- és ifjúsági pályázataikról. Az Edupress Tudáspróba standjánál ismeretterjesztő qiuz játékkal tehetitek magatokat próbára, a legkisebbeknek pedig színezőkkel kedveskedünk.

A program 2012.10.20-án,10 órakor kezdődik.
(www.edupress.hu)