Őszköszöntő családi fesztivál a Bikás Parkban

Őszköszöntő családi fesztivál a Bikás Parkban

sciotti_sofia_1kat_1hely_0Szeptember 17-én szombaton középkori hangulat, régi mesterségek, vadnyugati élmények, színházi jelmezek – mind, mind az Őszköszöntő Fesztiválon a XI.kerületi Bikás Parkban. Az egész napos ingyenes program a tanévkezdés és az őszköszöntés jegyében zajlik Újbudán. A színpadon neves fellépők szórakoztatják a nagyérdeműt, lesz itt baba-mama találkozó, vásár, rendhagyó flashmob, mely keretében gyerekek ezer héliumos lufit engednek a magasba egy-egy üzenettel. A játékos-edukációs programokról a Felelős Szülők Iskolája gondoskodik. A hatalmas zöld park pedig lehetőséget teremt egy igazi, nagy családi együttlétre is.

A Felelős Szülők Iskolája Élményszigeten Móra olvasósarok, Crayola festészet, Sapientino tudásfejlesztő játékok, a Me-Se-Kő központ iskola-óvoda érettségi felmérése, védőnői tanácsadás, játékos programok és zumba is várja a látogatókat. A gyerekeket és a gyermeklelkű felnőtteket a Törd a fejed játékbolt társasjátékos programjai és a Minimax Gyerekhajó sztárja, Pici Cica várja. A látogatóink között a Tropicarium családi belépőit sorsoljuk ki.

A Felelős Szülők Iskolája standjánál regisztrálók között Tropicarium belépőt és egyéb ajándékokat sorsolunk majd. Vitalitás kvízjátékkal és különleges alkoholmentes forrásvízből készült biosör kóstolóval várják majd a vagány kismamákat, anyukákat.

Az egész napos ingyenes fesztivál zárásaként pedig a francia pop-duó, az Ottawan együttes zenél a népszerű tűzijátékról nem is beszélve.

Helyszín: A Bikás park a 4-es metró egyik állomása a Kelenföld vasútállomás és az Újbuda-központ között

kép: ujduba.hu (Sciotti Sofia, 5 éves, Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola)

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.