Osztálykirándulást támogatnak a Mesedoktorok – Pályázat!

bohocdokiKórházak, gyermekosztályok mesekönyvállományának bővítése céljából óvodai csoportok és általános iskolai osztályok részvételével a Mátrix Közhasznú Alapítvány Gyógyító Mesedoktorok mozgalma mesekönyv gyűjtő akciót szervez. Most jótékony célra át lehet adni a már nem használt, de még jó állapotban lévő mesekönyveket. A legtöbb könyvet összegyűjtő általános iskolás csapat 2014-es év végi osztálykirándulását az alapítvány fedezi, a legtöbb könyvet összegyűjtő óvodai csapat értékes díjazásban részesül. Az összes összegyűjtött könyv egészségügyi intézményekbe kerül szétosztásra, így a nemes célú programban egyébként is érdemes részt venni.

A pályázati kiírás elérhető a www.mesedoktorok.hu oldalon.