Párkapcsolati ABC

Dr. Csernus Imre, pszichiáter előadása

Időpont: 2012. április 19. 19h

helyszín: IBS, Bp. II.ker. Tárogató út 2-4.

A nagy sikerre való tekintettel Dr. Csernus Imre ismét előadást tart a Felelős Szülők Iskolája programsorozatban. Előadása témájául most a párkapcsolatokat választotta hiszen ez alapvető kérdés mindannyiunk életében. Megfelelő, minőségi magánélet nélkül minden sokkal nehezebben abszolválható az életünkben. A gyereknevelés, a munka az önmegvalósítás háttere minden esetben a jó párkapcsolat. Önismeret, társválasztás, gének és ami még változtatható. Kérdés, hogy kompromisszumokkal vagy konszenzusokkal mire jutunk? Új seprű jó seper, de  a régit már megszoktuk, vagy?  A választ nem Csernus doki adja, de segít megtalálni önmagadban.