Víz világnapja a Tropicariumban

Víz világnapja a Tropicariumban

mommo_buborekA Víz világnapja alkalmából március 22.-én, szombaton 10 és 17 óra között, mint „vizes állatkert” a bejáratunk előtti folyosón és a csodás rendezvénytermünkben – partnereinkkel együtt – érdekes és tartalmas programokkal készülünk, melyek – regisztráció után – ingyenesen vehetők igénybe. Lesznek kézműves foglalkozások, kvízek, horgászat, vizes kísérletek, bemutatók, előadások, sportos kihívások. Az a szerencsés résztvevő, aki minden játékos feladatot teljesít és délután 16 órakor kisorsoljuk a nevét, ajándékot kap azon a napon, sőt a 14 éven aluli gyermekek INGYEN léphetnek be a Tropicariumba. A részletes program a www.tropicarium.hu oldalon látható majd. A Felelős Szülők Iskolája és a Móra Könyvkiadó BUBORÉK BARLANGgal várja a látogatókat, játékos okosító vetélkedők a család minden tagja számára.

Aktivitások:

Magyar Turizmus ZRT: Bemutatkozik a Velencei tó, Tata és Komárom illetve a Közép-dunántúli Régió. (Gárdony Város és Térsége Turisztikai Egyesület egy kvízjátékkal várja a játszani vágyókat: a Velencei-tavi Hajózás felajánlásával az első 200 helyes kitöltő 1 fő részére szóló hajójegyet kap ajándékba. Tata és Komárom közös, vízzel kapcsolatos kérdéseket tartalmazó TOTÓ-val készül. A kitöltők között ajándékutalványok kerülnek kisorsolásra. )

Budapesti és Hévizei Gyógyfürdők ZRT: Találd meg Budapest fürdőit a térképen a nyereményekért!

Balatoni Hajózás ZRT: Ismerkedj meg egy „igazi” Hajóskapitánnyal!

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület: Madár toll felismerés és sok más izgalmas játék.

WWF: Vizes élőhelyek bemutatkozása. 

Nagytétényi Kastély: A gyerekek hal-tolltartót és horgász játékot készíthetnek, valamint logikai játékokkal tehetik próbára észjárásukat!

Tisza Tavi Ökocentrum: Mennyire ismered a Tisza Tavi ökocentrumot? – kvízjáték

11:00: Bemutatkozik a Tisza Tavi Ökocentrum: Kiss János Igazgató úr előadása képekkel

Csodák Palotája:

11.30-kor: Izgalmas vizes kísérletek a Csodák palotája sztár előadójától a rendezvényteremben.

Submarine magazin: Ismerd fel a halakat!

12 órától Sásdi Zsolt: A vizek óriásai című filmjének vetítése a rendezvényterem „mozijában”

RÉGIÓ játék: Játssz velünk vizes társasjátékot, és ismerkedj a nagy RÉGIÓ zsiráffal!

Clearwater: Vízkóstolás és fényképezkedés „Cseppel”

Jana Víz: Ismerd fel a vizekben az ízeket

Szentkirályi szomjoltó autó: „vad” vízkóstolás a Tűzoltó autóból

Nagy Sportágválasztó: Magyar Kajak-Kenu Szövetség: Tedd magad próbára a vizes sportágakban! Szárazföldi ergométeres kajak és sárkányhajós evezés.

REX kutyaotthon: Alkoss velünk!

Felelős Szülők Iskolája és MÓRA Könyvkiadó: Buborékok minden mennyiségben! Mi mindenre jó a VÍZ? Okos és játékos vetélkedők, quizjátékok!

Tropicarium: Vizes mérések, érdekességek!

 Viwa vitamin víz: Vitaminos vizek az ajándékok között!                       

Bombi: Kóstolj meg! Csemegék az ajándékok között.                       

Horgász magazin: Újság bemutatkozása- újság az ajándékok között.                       

Explorer Magazin: Újság bemutatkozása – újság az ajándékok között

kép: mommo.hu

 

 

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.