Keressük a legtehetségesebb írófaggató, -nyaggató kölyköket!

nogradi_gyermekrablas30 éve jelent meg Nógrádi Gábor Gyerekrablás a Palánk utcában című könyve.

A kerek évforduló alkalmából a könyveit gondozó Móra Könyvkiadó 2013 novemberében Budapesten emlékestet szervez az író családja, barátai, olvasói és a könyvszakma bevonásával.

Keressük azokat a gyerekeket, akik a legizgalmasabb, legeredetibb 15 kérdést fogalmazzák meg a szerző műveivel, életével kapcsolatosan.

A kérdéseket a Móra Könyvkiadóba várjuk 2013. november 1-ig, a nogradi30@mora.hu e-mail címre.

A legjobb kérdéssor beküldői és pedagógusaik személyesen is részt vehetnek az eseményen, ahol Kovács Róbert színész-műsorvezetővel együtt faggathatják a szerzőt és az est vendégét, Koltai Róbert színművészt az író filmjeihez kapcsolódó élményeiről.

E rendezvény keretei között – immár negyedik alkalommal – kerül sor a Janikovszky Éva-díj ünnepélyes átadására is.

www.mora.hu