Könyvajánló

Körhinta című könyv borítója

Könyvajánló

Timo Pavela: Körhinta

A gyerekek ideje a felnőttek zsebében van. A Mérleghinta-kötetért Finlandia Junior-díjat kapott szerzőpáros, Timo Parvela és Virpi Talvitie ezúttal is fontos témát választott: a gyereknek szüksége van időre, amit a szüleivel és a barátaival tölthet. A mindenkit megszólító, kifejező képekkel illusztrált Körhinta a gyerekek mértékével méri az időt.Ezt a könyvet 5-9 éves gyerekek számára ajánljuk.

Cerkabella Könyvkiadó / Mo&Mo Bt, 2010
78 oldal, 173×242 mm, Kemény borító