A kis herceg – rajzpályázat 3-4.osztályosoknak

morakishercegŰrutazik az osztály – rajzpályázat 3-4. osztályosoknak. Rajzoljátok le, milyen lenne a bolygó, ahova szívesen mennétek. Képzeljétek el, hogy az osztályotok azt a megbízást kapja, hódítson meg egy új bolygót, rendezze és népesítse azt be… Nyerjetek mozijegyet a november elején bemutatott  A kis herceg című filmre az osztályotoknak és a Móra Kiadó új könyvét, a mozifilm regényváltozatát vagy A kis herceg filmalbumot.

Pályázati kiírás: itt

Pályázati határidő: 2015. november 27.