Itt kell regisztrálnotok a januári Educatio Kiállításra

EDUCATIO Kiállítás 2024

Itt kell regisztrálnotok a januári Educatio Kiállításra

2024-ben január 11-13. között rendezik meg az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást a Hungexpo “A” csarnokában. A pályaválasztásban nagy segítséget nyújtó rendezvényen ingyen vehettek részt, a részvétel azonban regisztrációköteles, amit ide kattintva, az alábbi űrlap kitöltésével tehettek meg.

Ha egyénileg mennétek, a látogatói kategóriában kattintsatok a diák/hallgató gombra és töltsétek ki a szükséges adatokat.

Csoportos regisztrációt – amennyiben az osztályotokkal mennétek – a tanárok tudnak leadni.

“Csoportos regisztrációra 15 főt meghaladó osztály esetén van lehetősége a kísérőtanárnak. 15 főt nem meghaladó csoportok esetén kérjük jelen felületen regisztráljanak egyénileg. A csoportos regisztrációt kifejezetten azon középiskolai intézmények számára ajánljuk, akik vidékről érkeznek, hiszen a csoportok számára lehetőséget biztosítunk, hogy soron kívül, a nyitás előtt belépjenek a rendezvényre 09:00-tól.

Amennyiben csoportot szeretne regisztrálni a kiállításra, úgy első lépésben kérjük regisztráljon “Tanár”-ként a rendezvényre az alábbi regisztrációs felületen. A sikeres regisztrációt követően jelentkezzen be profiljában az https://www.educatioexpo.hu/bejelentkezes oldalon, ahol a “középiskolai osztály regisztrációja” résznél a “tanár vagyok” gombra kattintva tudja regisztrálni osztályát” – írják a honlapon.

forrás: eduline.hu