Óriásplakáton köszöntek el a diákjai a tanárnőtől

óriás plakát - köszönet

Óriásplakáton köszöntek el a diákjai a tanárnőtől

A végzős diákok alaposan meglephették osztályfőnöküket. A szokatlan és kétségkívül figyelemfelkeltő búcsú körbejárta az internetet.

„Nekem van a legklasszabb osztályom! Köszönöm, nagyon-nagyon! Hajrá Piarista 8.a!!!”

– ezzel a szöveggel posztolta a képet az óriásplakátról a mosonmagyaróvári Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda pedagógusa, Pozsgai Eszter, amin végzős diákjai búcsúztak az osztályfőnöküktől. A szokatlan és kétségkívül figyelemfelkeltő búcsú körbejárta az internetet.

Ebből is látszik, milyen fontos szerepe van egy lelkes és felkészült tanárnak a gyerekek életében. Ezt a pedagógust a diákjai sosem fogják elfelejteni, ahogy a város sem ezt a búcsúzást.

forrás: szeged.hu