Érdi SZC Kós Károly Technikum – Érd

Érdi SZC Kós Károly Technikum - Logo

Érdi SZC Kós Károly Technikum – Érd

„Szakmában a jövő”

Az Érdi SZC Kós Károly Technikum Budapest vonzáskörzetében Érd egyetlen szakképző intézményeként működik 1955-ös alapítása óta. Színes képzési kínálatunk igazodik a munkaerőpiaci elvárásokhoz. A régióban iskolánkat választották ki a Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel együttműködve „okleveles közszolgálati technikus” képzésre.

Kós Károly Technikum – Befogadó iskolaként tanulási nehézséggel küzdők és tanulásban akadályozottak (SNI, BTMN) oktatását is felvállaltuk. Célunk olyan légkört teremteni, ahol diákjaink örömmel tanulnak szakmát. Intézményünkben zavartalanul folyik a színvonalas szakmai oktatás a jelenleg zajló épületrekonstrukció mellett is, melynek befejeződése után 21. századi iskolai környezetben tanulhatnak szakmát a hozzánk jelentkező diákok és felnőttek.

Cukrász

Érdi SZC Kós Károly Technikum - Cukrász