Élet fogan!

anyuka puszilja a babáját

Élet fogan!

Felkészülés egy új kis jövevény fogadására, várakozás, tervezgetés és közben izgalom, hogy az a közel 40 hét a pocaklakónak és a leendő mamának és papának is boldogságban teljen. Az élet fogantatásának első percétől lelki és testi köldökzsinór köti össze a gyermeket és az anyát. Minden terhesség más és más, másként viseli meg  a várandós anyát az első és másként az utolsó trimeszter.

Hogyan készüljünk fel? Mit segíthet a papa, mit a család? Milyen egészségügyi vizsgálatokon érdemes, javallott átesni? Milyen kórházat válasszunk? Mit jelent együtt szülni?Mire érdemes felkészülni, mit kell tudni az ikerterhességről, mit a koraszülöttségről, miben más 35 éves kor felett a várandós gondozás?

Orvos előadóink hosszú évek óta segítenek a szülőknek, de főként a gyermekeknek egészségesen a világra jönni, vagy meggyógyulni. Előadásuk felkészítő, egészségügyi tízparancsolat azoknak akik babát terveznek, várnak és szeretnének megfelelő ismeretek birtokában, teljes nyugalomban szülni. Programunkban a koraszülöttek rehabilitációjával is részletesen foglalkozunk.

következő előadás: február 12. 18h, IBS

dr. Nádor Csaba, újszülött gyógyász – Koraszülött know-how    és