Meghívó Ringató bemutató foglalkozásra!

A február 27-i zenei nevelésről szóló előadás előtt ingyenes Ringató bemutató foglalkozásra várunk mindenkit szeretettel az IBS-be 17 órára. A bemutatót követően a zenei nevelésről  Gállné Gróh Ili a Kodály módszerrel dolgozó Ringató foglalkozások megálmodója, vezetője és Lukácsházi Győző a Bonbon matinék több tízezer gyermeket megörvendeztető ötletgazdája osztja meg a tapasztalatait.

előadás címe: Az éneklés és a játék, mint természetes örömforrás

Az előadásra szóló jegy ára 1500 ft.