Mini suli – iskolaválasztás, tehetséggondozás, de hogyan?

kisfiú rádől az iskolapadra

Mini suli – iskolaválasztás, tehetséggondozás, de hogyan?

Iskolára felkészítő nap a felnőtteknek, okos játékok a gyerekeknek

március 31, szombat 10-13h

IBS, Bp, II,ker. Tárogató út 2-4.

Oktatás, nevelés, képesség fejlesztés és fejlődés tematikával kerül megrendezésre az Iskolára hangolva c tematikus nap a Felelős Szülők Iskolája szervezésében, mely keretében főként az 5-7 éves gyerekek szüleit szeretnénk felkészíteni az iskolaválasztásra, iskolakezdésre. A program keretében az érdeklődők pszichológus, gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus és drámapedagógusok interaktív előadásán, bemutatóján vehetnek részt.

fotó: koloknet.hu

A gyermekeket érdekes és izgalmas játékok, foglalkozások várják, ingyenesen. Öko barlang , természet-filmek, és sok-sok nyeremény!

Gyermekprogramok (ingyenes):

ELEVENPARK játékbarlang – ízelítő a közel 6000nm élménypark kínálatából – trambulin, csúszda, fejlesztő játékok

Da Vinci Learning mozi – Mert a tudás öröm – Mi micsoda filmek (Bálnák), Egyszer volt az ember c filmek vetítése stb

FKF – öko – játékok – kisiskolás foglalkozás, óriástársas a környezetvédelemről, szelektívhulladékgyűjtésről

CSodaceruza olvasókuckó, Kidsklub ajándékok

Az első 300 gyerek Da Vinci Learning DVD, okos toll, hologrammos lap, Dörmögő Dömötör magazin, Playmobil figura, Kis oszkár fejtörő fejlesztő füzet és még sok értékes és érdekes ajándék közül választhat ajándékot!

Felnőtt programok:

órarend:

10 h Lóczi Tünde, óvópedagógus, drámajáték-vezető:

Óvoda, óvoda, cifra egy palota – játék, önkifejezés, fejlesztés gyerekkorban

10.30h Orendi Éva, pedagógus

Szelektíven – Iskolában
előadás az FKF Zrt. környezetvédelmi oktatóprogramjáról

11 h Rendes Kriszta, pszichológus – Fehérvári Katalin, gyógypedagógus:

Iskolára hangolva, azaz útikalauz az iskolakezdéshez

vendég: Nagy Tímea, 2x olimpiai bajnok vívónő, 3x anyuka

12h Traccs – családi okosságok kávézója

kötetlen beszélgetés megváltozott családi helyzetekről, iskola , óvodaválasztásról, az együtttöltött családi időről, a hétköznapi anyukákról és a sztár mamákról

moderátor, házigazda:

Dara Péter, coach, 3x apuka

Dara Péter Coach a DEVISE Hungary ügyvezető igazgatójameghívott vendégeink:

Mérai Katalin színművésznő (RTL, Barátok közt), 1x anyuka

Fésűs Nelly , színész-táncos-énekesnő,  1x anyuka  (foto: fesusnelly.hu)

Nagy Tímea, 2x olimpiai bajnok vivónő, 3x anyuka (fotó: sulinet.hu)

Az egész délelőtt homeopátiás tanácsadás, wellness-sminktanácsadás, .

RAABE kedvezményes könyvvásár,

Tombola – fődíj : hosszú hétvége a MartfűSPA- ban (www.martfuspa.hu) , a tombola bevétele a Koraszülött Alapítványt támogatja.

Minden gyerkőcnek ajándékkal térhet haza, akik, míg a szülő tanul, játszhatnak az IBS tornatermében kialakított élménybarlangban – trambulin, csúszda, stb.- és részt vehetnek báb, öko és egyéb edukációs programokon is.

Jegyára: 2000 Ft (a gyerekeknek ingyenes!)

Kontakt, info, foglalás:  info@felelosszulokiskolaja.hu
www.jegymester.hu