Ringató a hegytetőn

egy kert medencével és asztallal

Ringató a hegytetőn

“Vedd ölbe, ringasd, énekelj!”

Gállné Gróh Ili Forrai Katalin-díjas énektanár által alapított, megálmodott és több éve nagyon sikeresen működő Ringató foglalkozások immár nyári családi tábor formájában is elérhetőek a Normafán. A rendhagyó kezdeményezést a Ringatós anyukák hívták életre. A tábor aug 15-19ig kerül megrendezésre a madárcsicsergős budai hegytetőn a Normafánál.

Minden nap 9:30-kor nyitjuk a tábort. Délelőttönként Ringató foglalkozásokat tartunk 10:30-tól és 11.15-től.
Délutánonként bábelőadások, hangszerbemutatók, daltanítás, zeneóvodás foglalkozások, kézműves foglalkozások lesznek, de gyerektáncházat is tervezünk. A szülőknek minden délután, a gyerekek alvásidejében lehetőségük lesz különféle beszélgetős programokon részt venni. Vendégeink között lesz pl. dr. Topál József a kolléganőivel, (MTA Pszichológiai Kutatóintézet), ők a csecsemőkutatásokról beszélnek majd. A szülőknek szánt órák alatt egyetemi hallgatók segítenek a gyerekek körül. (Figyelnek az alvó gyerekekre, játszanak az éber nagyobbakkal.) A napot búcsúénekléssel zárjuk 17:00 óra tájt. – olvasható a tábor programja.

részletek: http://www.ringato.hu/?p=subpage&pid=35