2018 legjobban várt animációs filmjei

2018 legjobban várt animációs filmjei

2018 hollywoodi animációs filmjeinek előzetesei egy csokorba gyűjtve.

A FilmSelect Trailer egy videóba fűzte össze 2018 “legjobban várt” animációs filmjeinek előzeteseit. Ez persze nem igaz, hiszen a videó csak a hollywoodi produkciókat mutatja be, és egy részük bizony nem tűnik túl izgalmasnak – elég, ha csak arra gondolunk, hogy vajon milyen lehet maga a film, ha már az előzetesben is fingós poénokat tartottak érdemesnek felvillantani?

A látottak a következő filmek előzetesei:

Hotel Transylvania 3. – Szörnyen rémes vakáció (június 13. – a magyar bemutató dátuma még nem ismert): Drakula gróf és a bolondos rémségek egy luxushajón pihengetnek. A rendező ismét Genndy Tartakovsky (Dexter laboratóriuma, Pindúr Pandúrok).

A hihetetlen család 2. (július 19.): Klasszikus előzetest még nem kaptunk, ez csak egy aranyos ízelítő a lézerszemű, tüzet okádó, rötyögő Furival. A történetről még semmit nem tudunk, de az eredeti alkotógárdája készíti, így jó eséllyel aggodalomra nincs okunk.

Nyúl Péter (február 9. – a magyar bemutató dátuma még nem ismert): Beatrix Potter nálunk is népszerű mesekönyveiből készült ez az animált figurákkal kevert élőszereplős film. A Babe-bel vagy a Kutyák és macskákkal ellentétben itt az állatok a könyvekhez hűen ruhát hordanak. A címszereplőt James Corden szólaltatja meg, Daisy Ridley, Margot Robbie és Sia is állatoknak kölcsönzik hangjukat, a hús-vér szereplők közt pedig többek közt Domhnall Gleesont (Star Wars: Az ébredő Erő és Az utolsó jedik, Ex Machina, Időről időre), Rose Byrne-t (X-men: Az elsők és Apokalipszis, Rossz szomszédság 1-2) és Sam Neillt láthatjuk.

 

A cikk folytatása a Port.hu oldalán olvasható.

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.