Anyák napi libegőzés Eplényben

Anyák napi libegőzés plakát

Anyák napi libegőzés Eplényben

Ha a virágcsokor mellett élményt, friss levegőt és csodálatos kilátást szeretnél adni édesanyádnak, van egy tippünk: Anyák napja alkalmából anyukák és nagymamák, dédnagymamák ingyen libegőzhetnek Eplényben, a Kaland Hegyen.

Együtt lehet a család a friss levegőn, távol a nagyvárostól, közös kikapcsolódás vár mindenkit. A libegőzés is akkor jó, ha többen csinálják, és akkor jó az anyukákat ünnepelni ha együtt a család. Fontos szabály az ingyenes anyák napi libegőzéssel kapcsolatban, hogy csak akkor tud az édesanya ingyen libegőzni, ha legalább egy családtag eljön vele. Részletek a Facebook-eseménynél!

Gyere gyerekkel!

A kicsik a játékszigeten tudnak majd játszani, lesz ugrálóvár, trambulin, mászófal és körhinta is. A hegytetőn érdemes lesz kiszállni a libegőből, hiszen az Ámos-hegyi Kilátóból csodálatos a kilátás, tiszta időben még a Balatonig is ellátni. A kilátóhoz egy mezítlábas ösvény vezet majd, amin minden lépés egy új élmény, érdemes kipróbálni.

Az apákról sem feledkeztek meg: Apák napja Eplényben

KalandHegy Eplény,  8413 Eplény, Malomvölgyi út 1.
2019. május 5. 10.00-18.00

Információk: www.kalandhegy.hu