Egynapos múzeumi táborok az őszi szünetben

középkori vas kesztyű

Egynapos múzeumi táborok az őszi szünetben

Koldus és királyfi Budán címmel egynapos táborokat szervez az őszi szünetben a 6-12 éves korosztálynak a Budapesti Történeti Múzeum.

A gyerekek Mark Twain népszerű műve alapján és kiállításainkon keresztül ismerkedhetnek meg a középkori királyi palotában és a városban zajló élettel; játszhatnak jelmezes játékokat és kézműveskedhetnek is az egynapos táborokban.

Időpont: 2018. október 29., 30., 31.  8.00–16.00

Helyszín: Budapesti Történeti Múzeum, 1014 Budapest, Szent György tér 2.

Részvételi díj: 5000 Ft/nap (meleg ebéddel)

Az esemény Facebook-oldala itt.

Jelentkezés: kiss.gabriella@mail.btm.hu