Élmények a Csillagösvény labirintusban

sövény labirintus

Élmények a Csillagösvény labirintusban

A Közép-Európában egyedülálló, labirintus tematikájú élménypark a környéken fellelhető természetes alapanyagokból épült fel.

Az útvesztők, logikai feladványok, népi- és gyermekjátékok világát kínálja az ópusztaszeri Csillagösvény Útvesztő Öko Élménypark, amit a legkisebb gyermekektől kezdve az aktív idősekig mindenki élvezhet – olvasható a hellomagyarorszag.hu ajánlójában.

Európa legnagyobb sövénylabirintusát a magyar történelem, földrajz, élővilág érdekes, játékos módon történő megismertetése teszi még izgalmasabbá. A gyermekeket és a lélekben fiatalokat különleges, fejlesztő eszközökkel felszerelt játszótér és hatalmas számháborúpálya is várja. Ideális rendezvényhelyszín az újonnan épült nádfedeles jurta alakú szárazmalom, amely iskolai, családi, baráti, céges rendezvények nyugodt környezetben, jó levegőn történő lebonyolítását teszi lehetővé.

Megközelítés: A Csillagösvény Útvesztő Öko Élménypark Ópusztaszeren, a Nemzeti Történeti Emlékpark szomszédságában található, autóval, kerékpárral, busszal, vonattal is könnyen megközelíthető.

Infó: csillagosveny.com