Gyermeknap 2019 – izgalmas programok országszerte

pillangónak kifestett kislány

Gyermeknap 2019 – izgalmas programok országszerte

Kézműves- és sportprogramok, kutyás bemutatók, óriástorta, finom falatok, vonatok, hagyományőrzés, fürdőzés és még ezernyi más program vár kicsiket és nagyokat a mostani hétvégén.

Családi sportnap a Margitszigeten

2019. május 25.

Mozdulj együtt a családdal! Készüljetek, mert május 25-én, egész nap rengeteg INGYENES sportolási lehetőséggel és koncertekkel várnak Titeket! Ha elég ügyesek vagytok, és részt vesztek a pontgyűjtő játékokban akkor ajándékot is kaphattok!

Városligeti Gyermeknap – idén új helyszínekkel, új programokkal

május 25-26. 10.00-18.00

Idén huszonkilencedik alkalommal várja a kicsiket és nagyokat a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) és Budapest Főváros Önkormányzata, közös, kétnapos, ingyenes gyermeknapi rendezvényére a budapesti Városligetbe. Az 1990 óta évente megrendezett programra idén május 25-26-án kerül sor. A kétnapos rendezvényen 45 helyszínen, 3 színpadon neves, népszerű művészek, zenészek és egyéb közreműködők várják az érdeklődőket, változatos, minden korosztályt megszólító programokkal.

Budavári Gyermeknap

2019.05.26. 10:00-14:00

Ismét különleges programokkal várják a gyermekeket az első kerületben: lesz itt mesés és zenés előadás, koncert, kézműves játszóház természetes anyagokkal, öko játszóház, pónilovas fogat és állatsimogató, no, meg arcfestés is.

Gyereknap a BudaParton

2019. május 26. 10.00-15.00

Közösségi és családi nappal várnak most vasárnap a Kopaszi-gáton! Gyereknap alkalmából a családoknak és a legkisebbeknek szerveznek egy szuper gyereknapi programot.

Gyermeknapi hétvége és közlekedésbiztonsági nap a Vasúttörténeti Parkban

2019. május 25-06.

Idén újra vár kicsit és nagyot egyaránt a dm Gyereknap a Vasúttörténeti Parkban. Május 25-én és 26-án minden a gyerekeknek és a gyerekekről szól. Halász Judit, Farkasházi Réka és a Tintanyúl, Kifli zenekar és Szalóki Ági koncertek, látványos bábelőadások, interaktív programok, közlekedésbiztonsági bemutatók és játékok fogják szórakoztatni a látogatókat.

Dunakeszi Gyerek- és Rendőrnap 2019 – Dunakeszi

2019.05.26. 9:00-19:00

Május 26-án a legkisebbeké a főszerep, gyerekzsivajtól lesz hangos a Katonadomb! Idén a városi gyereknappal együtt kerül megrendezésre a rendőrnap is, amelynek köszönhetően nem csak a kicsik, de szüleik is megtalálhatják az igényeiknek megfelelő programot.

Lesz lufiosztás, virgonckodó népi játszópark, pedálos gokart, vidámpark, gyereknapi ötpróba választható ajándékokért, vezetett tanösvény túrák és a Sárkányhajú Klub nyílt napja a Duna-parton, emellett finom falatok és frissítő italok is várnak minden látogatót. A Dunakeszi Rendőrkapitányság 10:00-14:00 óra között bűnügyi-közlekedési sátorral, kerékpáros ügyességi versennyel, fegyverzeti és kutyás bemutatóval, valamint rendőr-és tűzoltó járművekkel várja az érdeklődőket.

Hetedhét Játékfesztivál 2019 Székesfehérvár

2019. május 25 – 26.

A gyermeknap hétvégéjén, évek óta hagyományosan, hatalmas játszótérré, igazi mesebirodalommá változik Székesfehérvár belvárosa: a Hetedhét Játékfesztiválon a számtalan játék mellett a színpadon színvonalas bábműsorok, gyerekkoncertek várják a látogatókat, akik maguk is egy mese szereplőivé válhatnak a Hétpróba során. Az idei fesztivál a mesebeli számok világába kalauzolja el a bátor vállalkozókat.

Állati Jó Gyermeknap és Ezer Lámpás Éjszakája, Siófok

2019. május 25-26.

Siófokon nemcsak május utolsó vasárnapján, hanem egész hétvégén gyereknap lesz. Idén különleges állatos programokkal várja a kicsiket és a nagyobbakat a város május 25-én és 26-án. Lesz kutyabemutató, agility pálya, állatos játszóház, ismeretterjesztő műsorok és még egzotikus állatokkal is lehet majd találkozni. Emellett az Ezer Lámpás Éjszakája országos programsorozatához is kapcsolódik a város május 26-án.

Gyermeknap Gyula 2019

2019. május 26.
Városi Sport- és Gyermeknapra várják 2019. május 26-án (vasárnap) 10.00 órától a gyermekeket és családjukat a Várkertbe egy élménydús gyermeknapi rendezvényre. Sportprogramok, kutyás bemutató, óriástorta-osztás és még sok más izgalom!

Szabadidőpark avatás és Városi Gyermeknap 2019 – Hajdúszoboszló

2019.05.26. 08:30-18:00

Hajdúszoboszlón is változatos programokkal várják gyermeknap alkalmából a lakókat és környékbelieket, egyebek közt sportprogramok, interaktív gyerekműsor, családi futóverseny, gyermek labdarúgó torna, kézműves foglalkozás, arcfestés, ugrálóvár, vásári forgatag, lufihajtogatás, látványos sportági bemutatók, aktivitások, KRESZ vetélkedő, tűzoltó bemutató és a Bon-bon együttes koncertje teszik felejthetetlenné ezt a gyereknapot.

Szekszárd Gyereknap 2019 – Háry János Mesefesztivál

2019.05.25-26. szombat-vasárnap, 9:00-től

Gyermeknap alkalmából, Szekszárd a gyermekek városává alakul az utolsó májusi hétvégén. A két napig tartó rendezvényen lesz minden, ami az apróságok és szüleik számára izgalmas lehet: Négyszögletű Kerek Erdő, kézműves udvar, meseszínpadon a mesemondó verseny díjazottjai, Búgócsiga Zenede, Kispárna mesezenekar, Vaga Banda cirkuszos mókázása, Gubás Gabi és zenekara, fényfestés a Művészetek Házára gyermekrajzokkal, mesekert, kalandtár ügyességi játékokkal, állatsimogató, kihívások tere és rengeteg más érdekesség.

Kétóránként eldördül a CUKORKAÁGYÚ a Meseszínpadnál!