Hátizsákos múzeumi felfedezőtúra a Csodák földjén

múzemban jegyzetelő gyerek

Hátizsákos múzeumi felfedezőtúra a Csodák földjén

Gyerekek és szüleik közösen használhatják a hátizsákot és a benne lévő dolgokat, amelyek egy része haza is vihető. Fejlámpával, kalappal, távcsővel indulhatnak izgalmas kalandra a Csodák földjén!

Magyar Nemzeti Múzeum: A parókától a cilinderig (18–19. század) – Újkori felfedező hátizsák

Ezt a hátizsákot nem kell letenni a ruhatárban!

Gyerekek és szüleik, nagyszüleik együtt használhatják családi felfedező hátizsákunkat, amely lehetőséget nyújt egy izgalmas történeti korszak közös vagy akár önálló megismerésére is. A hátizsákban helyet kap mindaz, amire egy igazi felfedezőnek szüksége lehet: kalap, nagyító, fejlámpa, iránytű, távcső, tolltartó és olyan tárgyak is, amelyek hazavihetőek.

A Csodák földjén való eligazodást felfedezőlapok segítik, óvodásoknak és alsó tagozatos diákoknak egyaránt!

A hátizsák elérhető a Múzeum nyitva tartási idejében. A hátizsákok a pénztárban megváltott jeggyel a ruhatárban vehetőek át.

A hátizsák bérleti díja: 1500Ft/hátizsák, extra töltés: 200Ft/db

Bővebb információ az MNM honlapján.