Terepasztalos csodák a téli szünetben

pakoló munkások makett

Terepasztalos csodák a téli szünetben

Extra programokkal és a terepasztalok éjszakájával készült a téli szünetre és az újévre a budapesti Miniversum.

Játékkal és játszóházi foglalkozással is várják a kicsiket és a nagyokat a téli szünetben: téli makettház építés, iPad vonatozás, mézeskalács díszítés, karácsonyi és újévi díszek készítése is várja a gyerekeket január 2-ig a Vonatok ünnepe rendezvénysorozaton.

Azok között, akik 2018. december 22. és 2019. január 2. között ellátogatnak, kisorsolnak 2 Aquaworld családi belépőt.

A Vonatok ünnepe alkalmából a terepasztal számos ponton karácsonyi díszbe öltözött: most olyan ünnepi jeleneteket fedezhetők fel, ami máskor nem látható a Miniversumban.

Programok minden nap

10:00 – 11:00 – Kvízjáték

11:00 – 12:15 és 16:00 – 17:00 – Apró kezek műhelye

• segítünk ajándékot és újévi meglepetést készíteni a szeretteidnek
  • karácsonyi, szilveszteri díszek és újévi meglepetések készítése
  • díszítsük fel együtt a MINVERSUM karácsonyfáját
  • mézeskalács díszítés

13:00 -14:00 – Digitális vonatozás iPaddel

14:00 – 15:30 – Téli makettház építés és füvesítés* (a részvételhez 1100 Ft-ért megvásárolhatsz egy makettház csomagot, amit összeépítés után gyerekek hazavihetnek)

Terepasztalok éjszakája

2018. DECEMBER 29-ÉN 17-21 ÓRA KÖZÖTT, ÉJSZAKAI DÍSZKIVILÁGÍTÁSSAL!

Délután 5 óra után félóránként belemerülhetnek a látogatók az Éjszaka a MINIVERSUM-ban programkba is, amikor leszáll az éj minivilágra, és több mint 10.000 apró fényforrás – az épületek belső világítása, a köztéri lámpák valamint a járművek fénye – gondoskodik egyszerre a mesebeli hangulatról. Ne hagyjátok ki ezt a feledhetetlen élményt!

Gyerekszilveszter és újévköszöntő

A Miniversumban december 31-én már reggel 9 órától indul a szilveszteri buli a játszóházban. A foglalkoztató programokon elkészíthetők az esti díszeket is, a játszóházban mini disco várja a táncos kedvűeket, és a kis vendégek egy pohár kölyökpezsgővel búcsúzhatnak 2018-tól.

Január 1-jén egy kellemes családi programmal lehet nyitni a 2019-es évet, ezen a napon izgalmas kvízjátékkal várnak mindenkit. A gyerekek ekkor is egy pohár kölyökpezsgővel koccinthatnak az új esztendőre.

Nyitva tartás

• December 31-én – Gyerekszilveszter (nyitvatartás: 9-17 óra között)
  • Január 1 – Újévköszöntő (nyitvatartás: 12-19 óra között)
  • A téli szünetben meghosszabbított nyitvatartással, 9-19 óra között várjuk kedves látogatóinkat. December 24-25 napokon zárva leszünk, december 31-én 9-17 és január 1-én 12-19 óra között várunk mindenkit!

Információk: www.miniversum.hu