Hópapa, Gizipók, Gézapók és a Télapó a Marcziban!

bábozó nő

Hópapa, Gizipók, Gézapók és a Télapó a Marcziban!

Mesebeli vidám téli dalokkal várja a Télapót és a gyerekeket a Rutkai Bori Banda a Marczibányi téri Művelődési központban.

December 2. vasárnap 11.00

Rutkai Bor Banda – HELLÓ TÉLAPÓ!

Hópapával és családjával szánkón repülünk havas tájak felé, hópelyhekkel keringőzünk csillagtitkos éjszakákon, csizma csacsacsát járunk és meglessük, hogyan barátkozik Gizipók és Gézapók a csokimikulással, amíg a távoli hegyek felől egyszercsak megérkezik közénk a Télapó! Bori horgolt bábjai is táncra perdülnek a zenekar hóváró dalaira.

Várjuk szeretettel a kicsiket és a nagyokat téli, ünnepi koncertünkre!

Rutkai Bori Banda:

Rutkai Bori – ének, szöveg, bábok, jelmezek