Luca-napi forgatag a Marcziban

akasztós díszek, karácsonyi

Luca-napi forgatag a Marcziban

Kézműves ajándékokat készíteni és vásárolni is lehet december 15-én a Marczibányi Téri Művelődési Központban – Luca-napi családi program karácsony előtt.

Ajándékkészítő műhely

Mézeskalácssütés, Luca-búza vetés, karácsonyfadísz készítés, illatpárna varrás, szalagfa csomózás és más hangulatos kézműves lehetőségek.

Közben előadás a svéd téli szokásokról kicsiknek és nagyoknak, karácsonyi mese vetítése diafilmen, közös énektanulás, dalolás, svéd kekszek kóstolása.

Belépő: 1500 Ft/fő, amely az ajándékkészítés költségeit is tartalmazza.

Kézműves vásár

Iparművészeti és kézműves termékek, forralt bor és egyéb kincsek.

Belépő: a vásárba díjtalan!

(marczi.hu)