egy kislány tízet mutat

II. Iskolaválasztó Fesztivál

A Belső- Pesti Tankerületi Központ idén másodszor szervezi meg őszi II. Iskolaválasztó Fesztiválját.

A rendezvény célja, hogy a családok és a nyilvánosság közvetlenül tájékozódhassanak az iskolaválasztás lehetőségeiről.

A fesztiválra a Tankerület általános iskolái mellett a művészetoktatási intézmények is meghívást kaptak.

Helyszínek és időpontok

Időpont:

november 9.

november 9.

november 16.

Intézmény: V., VI. kerületi intézmények VIII. kerületi intézmények

VII., IX. kerületi intézmények

Helyszín:

Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.

Egyszülős Központ

1085 Budapest, Üllői út 30.

Budapest IX. kerületi Leövey Klára Gimnázium

1096 Budapest, Vendel u. 1

Kövesd az eseményt a Facebook-on is: https://www.facebook.com/events/758285264633390/