Lépj be a modern családi, felnőtt és gyermek társasjátékok országos fesztiváljára!

gyerekek és szüleik a játszóházban

Igazi élményprogram gyerekes családoknak, de egy jó lehetőség a karácsonyi ajándékok beszerzésére is! 2000-féle kipróbálható társasjáték-újdonságokkal, 3000 m2-en, 7 teremben, 60 játékmesterrel. Idén is külön gyerekteremmel várjuk a 3-7 éveseket!

November 10-11-én immáron 7. alkalommal kerül megrendezésre a Társasjátékok Ünnepe® a Lurdy Ház Konferenciaközpontjában, mint az ország legnagyobb társasjátékos rendezvénye.

KEDVEZMÉNYES JEGYEK 20% kedvezménnyel még kaphatók:

A TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE® a modern családi, felnőtt és gyerek társasjátékok országos fesztiválja. Ezen a hétvégén közel 400 asztalon, 7 teremben lesz lehetősége a résztvevő családoknak kipróbálni kiváló hazai és külföldi logikai-, családi- és gyerek, valamint a stratégiai- és parti társasjátékokat.

A társasjátékok hatalmas előnye, hogy játékosan fejlesztik a gyermekek képességeit, legyen az logika, vagy stratégiai gondolkodás. Emellett igazi közösségi élmény, amely erősíti a társas kapcsolatokat, családon belül összeköt különböző generációkat. A társasjátékozás egyre népszerűbb szabadidő-eltöltési mód a világ számos pontján és hazákban is. Semmi nem mutatja ezt jobban, mint az évről-évre növekvő létszám a Társasjátékok Ünnepén.

Ízelítő a TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE® gazdag programjából: látványos társasjáték bemutatók, kipróbálhatók idén díjazott társasjátékok, játékoktatások, szabálymagyarázatok szakértő játékmesterektől, helyi versenyek, játéktesztelés, társasjátékos kiállítások, óriási társasjátékvásár és még sok más program.

A társasjátékokkal való ismerkedés történhet többféle módon: a játékokat játékmesterek mutatják be, emellett pedig a legtöbb játékot ki is lehet próbálni önállóan családdal, gyerekekkel vagy játékmesterek segítségével.

Tölts el velünk egy feledhetetlen, játékélménnyel teli napot/hétvégét családoddal, barátaiddal, szakértő játékmesterek segítségével, válaszd ki az ideális karácsonyi ajándékot és vásárold meg kedvezményesen!

Ráadásul a november 10-ei áthelyezett munkanap miatt az ünnep szombaton meghosszabbított esti nyitva tartással, 21 óráig várja a társasjátékok rajongóit! Vasárnap a TÁRSASJÁTÉKOK ÜNNEPE® 10-18 óra között tart nyitva.

Jegy információ: http://nebuloalapitvany.hu/tju-jegyelovetel-2018/

A rendezvény főszervezője: Nebuló XXI. Alapítvány. Főtámogatók: Piatnik, Gémklub, Delta Vision, Régió. Részt vevő egyesületek: Társas Központ Egyesület, MATE-Magyar Társasjátékos Egyesület, Mensa HungarIQa, homoludens.hu Egyesület.

A 2017-es Társasjátékok Ünnepéről készült filmet itt tekintheti meg!

VÁRJUK A TÁRSASJÁTÉKOZÁS IRÁNT ÉRDEKLŐDŐ CSALÁDOKAT!

• ügyvezető

Vargacz Alexandra

sportszervező menedzser, online marketing szakember, a Felelős Szülők Iskolája ügyvezetője