Szenzációs gyerekparadicsom vár Budapesten

játszótér gyerekekkel

Szenzációs gyerekparadicsom vár Budapesten

Szenzációs csúszdás játszótér vár a Gellérthegyen telis-tele izgalmas csúszdákkal, szuper játszótéri eszközökkel: függőhíddal, mászóvárral, hintákkal, trambulinnal, kilátótoronnyal. Kihagyhatatlan program gyerekkel! A belépés ingyenes.

Maga a játszótér tulajdonképpen nem új, hanem a régi csúszdaparkot újították fel, ami nagyon látványosra sikerült. A végeredmény – bátran kijelenthető – gyereket és felnőttet, mindenkit egyaránt ámulatba ejtett. Ez az a hely, ahol nem csak boldog gyermekeket láthatunk fürtökben, hanem ahol mosolygó felnőttekkel találkozunk lépten-nyomon, akik legalább annyira élvezték az új gyerekparadicsomot, mint maguk a gyerekek – írta a Babanet.

A csúszdapark változatos csúszdákkal és modern játszótéri játékokkal várja a különböző korosztályú gyerekeket – még totyogó babákkal is érdemes ide kilátogatni.​

A játékeszközök: csőcsúszda, szlalomcsúszda, alacsony csúszda, széles hullámos csúszda, keskeny hullámos csúszda, nagykanyar csúszda, mászóvár, függőhíd, kilátótorony, kosárhinta, rugós tutaj, fedett homokozó, alagutas domb, trambulinok, libikóka, mászókötelek.

Még több fotó a Babanet oldalán.