Szuper programok hétvégén

rajz egy rózsaszín unikornisról

Szuper programok hétvégén

A programokban leggazdagabb őszi hétvége elé nézünk. Autómentes Nap, LEGO Bugatti, Varázslények, Mesefesztivál, stb… rengeteg jó esemény vár rátok!

A legjobb, egész hétvégén látogatható gyerekprogramokat a Minimatiné szedte nekünk össze!

Egész hétvégén

Autómentes Nap és Európai Mobilitási Hét

– Andrássy út, szeptember 21-22. (ingyenes)

A központi Autómentes Nap rendezvény mint minden évben idén is a lezárt Andrássy úton lesz szeptember 21-22-én. A járművek helyett a gyalogosoké lesz a főszerep: családi programokkal, játékokkal, gasztrosétánnyal és ingyenes koncertekkel várnak mindenkit! Egész héten ingyen lehet kerékpárt szállítani a vonatokon, illetve 22-én ingyen lehet utazni is a forgalmi engedéllyel rendelkezőknek. Ingyenes!

Varázslények – Mesebeli küldetés

– Vajdahunyadvár, november 3-ig

A látványos kiállításba lépve egy képzeletbeli, mesebeli tájra érkeztek, ahol tudásotokra, ügyességetekre és érzékeikre is szükség lesz ahhoz, hogy a küldetést teljesítsétek, és kiszabadítsátok a varázslatos lényeket! Szponzorált tartalom.

XVI. Mesefesztivál

– Veszprém, Hangvilla, szeptember 21-22.

A veszprémi Hangvillában szombaton délután és vasárnap délelőtt a Kabóca Bábszínház vár benneteket évadnyitó előadásaival. Részletek itt.

Életnagyságú LEGO Bugatti Chiron

– Westend, szeptember 22-ig (ingyenes)

Az életnagyságú LEGO Bugatti Chiron sportautó egy teljes héten keresztül várja a Westend City Centerben a rajongókat. Szeptember 21-én (szombaton) és 22-én (vasárnap) pedig izgalmas programokkal is készülnek, például LEGO Technic autóversennyel, de emellett bárki részt vehet a motorral és távirányítóval működő modellek tesztvezetésében is.

János vitéz – premieres film

Szeptember 19-étől nézhetitek meg a mozikban Jankovics Marcell János vitézét digitálisan felújított formában.

Még több programra vágytok? A minimatine.hu-n találtok bőven!