Tavaszi kivirágzás, erdő-mező járás, természetismeret

P1200800Végre itt a tavasz! A napsütés mindenkit a szabadba csalogat, hazánkban is kiváló túraútvonalak, kiránduló helyek várják a családokat. Bakancsos túrát szervez az Outdoor Kid csapata a Pilisbe , de a jó időnek köszönhetően e hét végén már megkezdődik a Hóvirág ünnep az Alcsúti arborétum ősfái között, itt gyönyörködhetünk a hóvirág mezőkben is.  Akik a természet csodáiról még többet szeretnének megtudni, akár virtuális utazásra is csábulhatnak, hiszen a Da Vinci Learning TV csatorna hétvégi programján az Erdők és dzsungelek szerepelnek.

P1200799A tudományos ismeretterjesztő csatorna márciusi fókusztémája tele van meglepetésekkel, focilabda méretű magtól a dzsungelkórusig. A dzsungelekben nem csak a növények, a rovarok, madarak és állatok is nagyon érdekesek. A szombat és vasárnap délután 17:45-kor kezdődő epizódokból kiderül, hogy hogyan védik meg magukat a növények, és hogyan működnek együtt az állatokkal, hogy szétszórják magjaikat, hogyan hozzák létre táplálékukat a nap segítségével, hogyan tisztítják a levegőt, és miért fontosak az embereknek.

Fókuszban márciusban az erdők és dzsungelek világa!

Nappal a bakancsban, este a kanapén hátradőlve töltekezzünk fel a természet adta szépségekkel. Túrára fel!

FÓKUSZBAN: Erdők és dzsungelek

1. március 4. @ 17:45 – 21:00
  2. március 5. @ 17:30 – 21:00

• alapító, ügyvezető