Utazóbőrönd – múzeumi társasjáték családoknak

játékbőrönd

Utazóbőrönd – múzeumi társasjáték családoknak

Képtári kalandokra hív az Utazóbőrönd a megújult Szépművészeti Múzeum állandó kiállításában. Kreativitás, szórakozás, játékos tanulás egy kalandos, közös családi program közben.

Miközben a csapatmunka és az eszmecsere a családi összetartást erősíti, a társasjáték az 5–12 éves korosztály készségeit is fejleszti, így a tájékozódást, a vizuális memóriát és a szókincset.

Az Utazóbőrönd tartalma szezonálisan változik. 2019. február 5-től március 21-ig a Télvarázs túra hív színekkel és illatokkal teli képtári utazásra, ahol fagyos tájak mellett szarvasok és angyalok várnak a családokra. A játékosok egy szarvas nyomába erednek. A nyomozás során minden feladványhoz és feladathoz megtalálják a szükséges kellékeket a bőröndben.

Az Utazóbőröndöt keddtől vasárnapig 10.00 és 16.00 óra között lehet az információs pultnál kölcsönözni, a kölcsönzés maximális időtartama 180 perc.

A rejtvény megfejtői között március 21-én egy ajándékot sorsolnak ki.

Játék időtartama Korcsoport Játékosok száma Belépődíj Kölcsönzési díj
kb. 60’ 5–99 1 felnőttel max. 3 gyerek Pontos információ itt 2000 Ft