Városi Titkos Füzet – Vagány Térkép a Fővároshoz!

Letölthető és otthonról is kinyomtatható a felfedező Városi Titkos Füzet! Járd be és fedezd fel gyermekeiddel együtt Budapestet!

Az ingyenes kiadványt mind tartalmi, mind arculati szempontból családok számára tervezték, hogy érdekességek, hasznos információk és játékos feladványok segítségével gyerekek, szülők és nagyszülők közösen ismerhessék meg Budapest Belváros épületeit, tereit, szobrait és izgalmas titkait. A kiadványt a Deák 17 Gyermek és Ifjúsági Művészeti Galéria és a Budapesti Városarculati Nonprofit Kft készítette.

A Városi Titkos Füzet a nagy érdeklődésre való tekintettel letölthető, és akár otthonról kinyomtatható formában is elérhető innen!

A cikk és a kép forrása itt.