Állati óvoda: április végéig lehet szavazni az alkotásokra

A Boomerang csatorna és a DIGI közös pályázatot hirdetett óvodai csoportok számára: nevezni bármilyen csoportos művészeti alkotással lehetett, aminek a témája a ”Állati óvoda”. A közönségszavazás már javában zajlik, a főnyeremény egy 350.000 Ft értékű közösségi tér-kifestés. Ismerd meg a legszebb, legbarátságosabb állati ovikat és szavazz!

A közönségszavazás 2017. április 19-30. között, vasárnap éjfélig tart, szavazni a beérkezett képek kedvelésével lehet ezen a Facebook-oldalon. A 10 legtöbb szavazatot kapott pályázatból a szakmai zsűri kiválasztja a legjobb pályázókat, akik az alábbi díjakban részesülnek:

I. helyezett: Megszépítjük, kifestjük az óvoda/ óvodai csoport egy közösségi terét 350 000 ft értékben

II.helyezett: Állatkerti belépők egy szabadon választott állatkerbe 45 000 Ft értékben

III. helyezett: Boomerang-ajándékcsomag a csoport minden tagjának

A család- és gyermekbarát Boomerang csatorna és a DIGI számára fontos, hogy a gyermekek barátságos környezetben cseperedjenek fel és vidáman tölthessék el mindennapjaikat az óvodákban.

A kép forrása itt.