Star Wars időszaki kiállítás a RepTár Szolnoki Repülőmúzeumban

A RepTárban december kilencedike és tizenhatodika között huszonöt Csillagok háborúja-makett mutatja meg magát. Iderepül az Ezeréves Sólyom, R2D2, C3PO, több vadászgép és csillagromboló.

2017. december 9-16 között a Reptár Hangár Galériájában a RepTárba váltott belépőjeggyel látogatható a nem mindennapi kiállítás. A Star Wars-os kiegészítő programok:

1. december 9. (szombat)

A Lázadó Légió és az 501-es Légió Magyarországi Helyőrsége tagjai magukra öltik kedvencük jelmezüket ( X-Szárnyú vadászgép pilóta, Birodalmi tiszt, Rey az új filmből, Boba Fett, a fejvadász és Rohamosztagosok), akikkel akár fotó is készíthető.

Star Wars jelmezben érkező vendégeink pilótapont kupont (ingyen beülési lehetőség a MiG-21-es illetve a JAK-52-es repülőgépbe) kapnak a RepTár Recepción

“Blast a Troopernek”- játék az 501-es Légió Rohamosztagosai szervezésében

Rohamosztagosokra lehet lövöldözni😊 A leendő játékosok x összeget adományozhatnak a Szent Márton Gyermekrohammentő adománygyűjtőjébe, cserébe pedig célba vehetnek egy rohamosztagost, aki igyekszik a lövedékek elől kitérni.

1. december 16. (szombat)

Kiskunfélegyházi Makett Klub elhozza nagy csillagromboló makettjét, Star Wars-os kézifegyverek 1:1 arányú makettjét (lézerfegyverek, lézerkardok stb.), egyéb űrhajó maketteket, űrhajók, űrjárművek tervrajzait. A Hangár Galérián lesz látvány makettezés, ahol a nap folyamán a szemünk előtt épülnek fel a különböző űrjárművek, így a látogatók nyomon kísérhetik egy-egy űrhajó megépítését a kezdetektől.

www.reptar.hu

www.facebook.com/ReptarSzolnok