Bemutatkozik az Élet Katedrális

Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon a Családi pihegőben – május 11.

eletkatedralis„Az élet nem főpróba. Ez már maga az előadás.”

És rólunk szól. Célunk, hogy megőrizzük magunkat és egymást attól a félelemtől, hogy esetleg elszalasztjuk az életet. Az Élet Katedrális rendezvénysorozatain találkozhatunk azokkal, akik megajándékoznak bennünket a józan felismeréssel, mi szerint a nehézségek, kudarcok, sikertelenségek és visszaesések az élet „ráadásai”, amelyek révén növekedünk és érlelődünk.

Az Élet Katedrális rózsaablakai bepillantást engednek olyan mélységekbe és magasságokba, ahová már nem merünk egyedül repülni.

Egy rendezvénysorozat azoknak, akik az élet tanulható minőségét szeretnék megismerni.

A legjobb szakemberek előadásai az Élet Katedrális „ódon falain között”, egyenesen az Önök szívéig, hogy gyakorlattá váljon mindaz a tudás, amivel boldogabban élhetjük az életünket.

www.eletkatedralis.hu Szeretettel várjuk!