Tervezzetek és nyerjetek osztálykirándulást!

PV_osztalykir_fb_okÚjabb BankVelem pályázatot hirdetett meg a PontVelem Okos program. A legjobb pályázatot benyújtó osztályok megnyerhetik az általuk megtervezett álom osztálykirándulást. A felejthetetlen élmény mellett fontos cél, hogy a diákok részt vegyenek a pénzügyi tervezésben és megismerjék annak fontosságát, pontos menetét.

A PontVelem Okos program egy országos iskolai program, amely értékes nyereményekkel játékos formában ösztönöz a szelektív hulladékgyűjtésre, a pénzügyi tudatosságra és a fenntartható életmódra. A BankVelem programban az általános iskolás korú diákok, az alapvető pénzügyi, banki ismereteket játékos formában, de valós környezetben sajátíthatják el. A BankVelem program a Pénziránytű Alapítvány támogatásával működik.

Az osztálykirándulás a tanév egyik legizgalmasabb és legszórakoztatóbb eseménye a diákok számára. A legjobb kirándulás a közös tervezéssel kezdődik, hiszen mindenki ötletére szükség van! A csapatmunka összehozza az osztály tagjait, és így együttes erővel nyerhetik meg az osztálykirándulást.

A pályázaton induló alsó, illetve felső tagozatos osztályok közül, a pályázat kiírói az 1. helyezett 1-1 (alsó és felső tagozatos) osztály kirándulását finanszírozzák!

A 2. és 3. helyezett osztályok sem maradnak jutalom nélkül! Számukra az osztálykirándulásra kiválasztott programra biztosítják a belépőjegyeket.

Nem árt sietni, mert biztos különdíj is vár az osztályokra! A leggyorsabbak közül az első három pályázatot benyújtó osztály biztosan nyer egy budapesti kirándulást! A különdíj kirándulás keretében, a diákok részt vehetnek a Pénz7 nyitó rendezvényén, majd megtekinthetik az Országházat és a Hősök terét is.

A pályázatok leadási határideje: 2015. március 15.

Most bármely magyarországi általános iskola osztálya nyerhet, akár két kirándulást is! Tervezzenek, pályázzanak és nyerjenek!

További részleteket ide kattintva talál!