Csecsemő-újraélesztés: így biztosan megjegyzed!

csecsemő alszik egy fehér takarón

Csecsemő-újraélesztés: így biztosan megjegyzed!

Ebben a videóban nemcsak azt mutatjuk meg, hogy mit kell tenned, hanem azt is, hogy mit miért kell tenned, ha jelez a légzésfigyelő. Érteni fogsz minden lépést, ezért könnyebb lesz elsajátítanod az újraélesztés folyamatát.

Ha csak ismételni szeretnél, 10:40-től megnézheted a rövidített verziót, benne az újraélesztés 3 percben rövid magyarázatokkal – olvasható a babadoktor.hu oldalon.