15+1 anyák napi ajándék gyerekektől

fonalszív - anyák napi ajándék

15+1 anyák napi ajándék gyerekektől

16 személyes ajándék, melyet a gyerekek maguk is elkészíthetnek, hogy emlékezetessé tegyük az ünnepet.

Egy édesanya számára nincs szebb ajándék, mint a gyermeke mosolya, az, ha kap egy puszit, vagy egy szál mezei virágot a gyerkőctől. A gyerek által készített ajándék örök emlék, évekig őrizgetett kincs. Ötletek anapfenyillata.cafeblog.hu oldaltól.

 

Iskolásoknak

 

Papírvirágok  sablonnal. Krepp papírból csodákat alkothatunk, ráadásul az egyes virágokhoz sablon is tartozik, így bármelyiket elkészíthetik a gyerekek.

4

 

 

Bagoly ékszertartót készíthetünk levegőn száradó gyurmából, vagy házi porcelángyurmából is.

5

 

A gyertyatartóhoz használhatunk egy egyszerű poharat, vagy befőttesüveget is. Színes selyempapírból lyukasztóval vágjuk ki a mintát, majd dekupázs ragasztóval rögzítsük, végül a ragaszót egy szivacs segítségével oszlassuk el a felületen, többször rányomva azt.

6

 

Napfogó: kávéfilterre (kimosható) filctollal foltokat színezzünk, majd erre vizet spriccelve elmosódott mintát kapunk. Száradás után a filterből és két kartonlapból szív alakot vágunk ki, majd a filtert a két karton közé ragasztjuk.

7

 

Fonalszív: Kartonlapból készítsünk egy szívet, majd ragasztózzuk be mindkét oldalát, végül tekerjünk rá fonalat.

11

 

További ötletekért kattints anapfenyillata.cafeblog.hu cikkére!

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.