19 nem mindennapi találmány szülőknek

19 nem mindennapi találmány szülőknek

A szülők között is vannak zseniális feltalálók. Íme a bizonyíték!

A szülői szakma egy kemény, teljes idős állás – jól tudja ezt mindenki, akit csemetével áldott meg a sors. Ez épp olyan közhely, mint az, hogy amekkora öröm, akkora megpróbáltatás is tud lenni néha az ember legféltettebb kincse. Azonban vannak találékony szülők, akik zseniális felfedezésekkel teszik könnyebbé a gyermeknevelés idegörlő szürke hétköznapjait.

Nézzétek át a listát – hátha találtok benne olyat, ami nektek is hasznos lehet!

1. “Babakoller”

A babakocsi és a roller keresztezéséből keletkezett. Elsősorban fiatalos, sportos anyukáknak ajánljuk, akik gyakran vannak késésben, és akik szerint a legifjabb generációt nem lehet elég korán megismertetni modern, 21. századi, rohanó életformánkkal.

2. A gyerek segít feltörölni a padlót

Ez a zseniális ruhadarab a rugdalózó és a felmosórongy ötvözete. Miközben a kisded önfeledten mászkál, egyúttal a házimunkából is kiveszi a részét, ami által garantált, hogy felnőtt korára sem fog idegenkedni tőle.

3. Lyukas kesztyű

Ideális ruhadarab a nagyon anyás (apás) gyerekeknek, illetve azoknak, akik strandon, hipermarketben stb. gyakran elvesznek.

4. Így védd meg gyermeked szemét a víztől

A fényképen látható kiskorú arcáról leolvasható információkkal ellentétben egyszerre hasznos és tetszetős darab, amely bármilyen hajmosás, fürdés esetén elkerülhetővé teszi, hogy az a fránya víz csípje a (kis)ember szemét.

 

A teljes cikk a Szeretlek, Magyarország oldalán olvasható, a folytatásért kattints IDE.

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.