365 inspiráló nap – Egy bölcs gondolat minden napra

365 inspiráló nap – Egy bölcs gondolat minden napra

A öröknaptár csodálatos ajándék mindenkinek, aki inspirációra vágyik. A 365 inspiráló nap című kötet a valaha élt legnagyszerűbb és legbölcsebb emberek gondolatait tartalmazza csodálatos természetfotók kíséretében, melyek segítenek megtalálni a boldogsághoz vezető utat. 

365A füveskönyvek, vers- és idézettárak, antológiák mindig lassításra, szemlélődésre késztetnek, elgondolkodtatnak, így segítve önmagunk megismerését, talányaink megfejtését és akadályaink leküzdését. Az Alexandra Kiadó legújabb gyűjteménye az év minden napjához egy bölcs gondolattal ad lendületet. Hatásos, mély és ösztönző szavak a mindennapokra.

m: 135X130, 368 oldal, ár: 3.500.- Ft

Alexandra Kiadó 2016.

 

  • Felelős Szülők Iskolája

Felelős Szülők Iskolája

A Felelős Szülők Iskolája 2010 óta működő aktív szakmai és civil közösség, mely keretén belül az ideális gyermeknevelésre, az „elég jól” működő családra és a felelős szülői attitűdre keressük a válaszokat.

Tovább

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.