Családi móka: vidám rajzolás és szép emlék az eredmény

tenyérlenyomat

Családi móka: vidám rajzolás és szép emlék az eredmény

Különösen aranyos emlék lehet és szórakozásnak sem utolsó, ha a gyerekek színes láb- és kézlenyomataiból alkottok mókás, vidám rajzokat. Íme egy kis segítség, videó formájában.

A 5 minutes crafts DIY oldal osztotta meg az Instagram-oldalán az alábbi videót, amelyen bemutatják, hogyan rajzolhatunk a színes láb- és kéznyomokból különböző aranyos, vidám állatokat – mindössze néhány egyszerű ecsetvonással. Jó szórakozást hozzá!