Farsangi fejdíszek gyerekeknek

bárány álarc kivágós

Farsangi fejdíszek gyerekeknek

Bár a farsang vidám ünnep, sok kisgyerek számára mégsem felhőtlen. Van, aki az egész jelmezesdit utálja, mások azt nem szeretik, ha valami az arcukra kerül, és van, akinek egyszerűen csak túl sok az inger. Az alábbi fejdíszek nekik is segíthetnek és szerepjátékozáshoz is jók.

A gyereketeto.hu blog szerzője készített néhány kedves, akár farsangkor, akár szerepjátékozáskor jól használható fejdíszt. A letöltésről részletek a Gyereketető honlapján. A sablonok kétféle formában készültek el: színes és fekete-fehér, színezhető.

A legjobb, ha kartonlapra tudod nyomtatni, de ha ezt nem tudod megoldani, akkor a fénymásolópapírra kinyomtatott sablont utólag is ráragaszthatod kartonlapra, így jobb tartása lesz a fejdísznek!