Férfi agy, női agy – Ranschburg Jenő, Mark Gungor

Ranschburg Jenő

Férfi agy, női agy – Ranschburg Jenő, Mark Gungor

Két zseniális embert ajánlunk most a figyelmetekbe, mindketten abban segítenek, hogy jobban megértsük egymást. Dr. Ranschburg Jenő a gyerekek felől, Mark Gungor pedig a felnőttek és a párkapcsolatok felől közelíti meg a kérdést. Humorban és megértésben egyikük sem szűkölködik!

Van az úgy, hogy nem értjük egymást. Hogy a férfi megőrül a nő “dolgaitól”, vagy hogy a nő kikészül a férfi viselkedésétől. Legyünk nagylelkűek, és ha más gond nincs, hát tekintsük ezeket olyasmiknek, amiben segíthetünk a másiknak! Időnként vegyük számba azokat a dolgokat is, amik jól működnek, amik pedig megőrjítenek, azokat próbáljuk megérteni. Íme egy kis segítség.

Dr. Ranschburg Jenő: férfi agy, női agy

A zseniális pszichológus ebben a rövidke videórészletben arról beszél, hogy igaz-e, hogy a férfiak a jobb, míg a nők a bal agyfélteküket használják elsősorban? És hogy van ez a gyerekeknél, például a beszédfejlődésben?

Mark Gungor: férfi agy, női agy

Az amerikai párterapeuta zseniális előadásával abban segít, hogy megérthessük párunk első körben talán idegesítő szokásait. Nevetésre és elfogadásra fel!