Saját projektben, startup-ban gondolkodsz? Nézd meg, mások hogy csinálják!

Nehéz a humán szférában vállalkozóként megvalósítani ötleteinket, céljainkat. Ahhoz, hogy sikeresek legyünk, elengedhetetlen az inspiráló környezet, amiből mindig erőt meríthetünk és fejlődhetünk, a jó kapcsolati tőke és a szakmai mentorok, akik utat mutatnak és segítenek a megvalósításban. Ebben segít a HumanHub, melyet január 27-én nyílt nap keretében ismerhetsz meg testközelből!

humanhubA HumanHub egy olyan önfenntartó szakmai közösség, amely teret biztosít az induló humán szférához köthető, társadalomtudatos projekteknek és támogatja az innovatív ötletek megvalósulását.

1. január 27-én este kerül sor a HumanHub Nyílt Estre, ahol a közönség megismerkedhet a HumanHubbal, mentorokkal és szakértőkkel is, a Humanhub csapatával, tagjaival és sokszínű munkájukkal.

A HumanHub, a Human Startupok Innovatív Közössége egyszerre nyújt segítséget a kapcsolati háló kiépítésében, szakmai kérdések megválaszolásában, legyen szó pénzügyi kérdésekről, PR-ról, marketingről, pályázatról, téma specifikus segítségről. Most lehetőség nyílik, hogy az érdeklődők betekintsenek a HumanHub tagjainak projektjeibe, valamint megkérdezhessék őket személyes tapasztalataikról.

Részletes program: http://www.humanhub.hu/programok