Humoros rajzok egy kis csavarral

rajz egy emberről és a macskájáról

Humoros rajzok egy kis csavarral

Egy kínai grafikus kezei közül különleges rajzok kerülnek ki: mindegyikben van egy kis gondolati vagy képi trükk. Számtalan rajza közül mutatunk be néhányat.

A közelmúltban jelent meg a második válogatás a kínai Tango Gao (vagy másik művésznevén Shanghai Tango) rajzaiból a Bored Panda oldalon. A trükkös, szórakoztató és gondolatébresztő rajzok közül most néhány olyat mutatunk be, amelyeket gyerekekkel is megnézhettek. A többit az eredeti gyűjteményben, vagy az alábbi linkeken találjátok. Jó szórakozást!

A művész valódi neve Gao Youjun.

Információk: Instagram | Facebook | tango2010weibo.tumblr.com