Készítsetek nyuszit az asztalra!

origámi, nyuszi hajtogatás szalvátűból

Készítsetek nyuszit az asztalra!

Akár anyag-, akár papírszalvétát használtok, készíthettek belőle aranyos nyuszidekorációt húsvétra. Van sima hajtogatós módszer, másokhoz kell egy darab zsineg vagy szalag, sőt van olyan is, amihez egy üres műanyag fiola adja a vázat. Jó mulatást!

Stilizált nyuszi, papírszalvétából, segédeszközök nélkül:

Stilizált nyuszi, egyszínű papírszalvétából, szalaggal rögzítve:

Ugyanaz zöldben, nagyobb arccal itt!

Nyuszi, répa, lótuszvirág:

Készíthettek nyuszit kötélbajusszal, tojással a fülében:

Nyuszi anyagszalvétából, segédeszköz nélkül, valamint nyuszi tojással a közepében (a második hajtogatás a videóban):