Szuper DIY játékok otthonra az egyszerűtől a komplikáltabbakig

szívószál

Szuper DIY játékok otthonra az egyszerűtől a komplikáltabbakig

Nyáron jóval több idő adódik a mókára, és arra is, hogy magunk készítsünk ötletes és szórakoztató játékokat – az egyszerűbbeket a gyerekekkel, a bonyolultabbakat a segítségükkel vagy egyedül, az ő örömükre.

Némelyikhez elég pár színes lap, filc és egy kis ragasztó, vagy pár szívószál, esetleg színes ceruzák és spagócák, de van olyan is, amihez spulni és láda is szükséges – ám ennek elkészítése sem ördöngősség, nézzétek csak!

Jó szórakozást, vidám nyarat!

ep.1298 homemade toys

homemade toys