Vágások, fulladás, törés, ájulás – sorvezető a tennivalókhoz

elsősegély doboz tartalma

Vágások, fulladás, törés, ájulás – sorvezető a tennivalókhoz

Akármennyire is odafigyelünk, balesetek mindig történhetnek – akár a mi gyerekeinkkel, akár máséval a jelenlétünkben. Emlékeztek még, mikor mit kell csinálni – és mi az, ami egyenesen tilos?

Az Alternatív Közgazdasági Gimnázium tanulói összeállítottak egy hiánypótló kiadványt. Ide kattintva lehet letölteni (pdf), alább pedig a tematika. A megelőzésről pedig itt írtunk, a Heim Pál Kórház gyermeksebész főorvosának tanácsai alapján.

• Vérzések
  • Égési sérülés