Virtuális meseajándék csomag Húsvétra a Felelős Szülők Iskolájától

mesekönyv egy kastéllyal

Virtuális meseajándék csomag Húsvétra a Felelős Szülők Iskolájától

23 mese, 23 üzenet – ez a LÉLEKSIMOGATÓ közösségi mesekampány sorozat ajándéka most egyben, Nektek, Húsvétra.
Pont egy hónappal ezelőtt indítottuk útjára a LÉLEKSIMOGATÓt, azzal a céllal, hogy kicsiknek és nagyoknak is adjunk élményt, örömöt, útravaló üzenetet a mese, életmese eszközein keresztül. Estéről estére több ezren követtétek meséinket, melyet sok kedves barátunk, szakértőnk készített. Választott Nektek mesét, felvette otthon videóra, megvágta és elküldte, hogy örömet okozzon. Volt itt életmese, népmese, kortárs mese, felnőtt mese… volt szó a bakancslistáról, tükörről, székely legényről, ördögről… sok hasonlat, metafora… De egyben mind egyezik, a reményben, abban, hogy a jó elnyeri méltó jutalmát és a rossz megérdemelt büntetését. Legyen így! Legyetek jók, maradjatok otthon és hallgassatok mesét!
Ezekben a nehéz, karanténba zárt időkben ez az egyik legjobb dolog, úgy időutazni, hogy a képzeletünk szárnyán bármire képesek vagyunk.
Mesélőink voltak az idegenvezetőitek, mindannyian örömmel tették ezt, amiért nagy hála és köszönet.

Válasszatok kedvetekre az elmúlt hetek meséiből, itt megtaláljátok mindet! És, ha tetszett, ha tanultatok belőle, ha új gondolatokat, érzéseket váltott ki Belőletek, akkor osszátok meg Velünk vagy akár a saját közösségi felületeiteken is.
Most egy kicsit mi is visszavonulunk, hogy újra töltsük a lelki csomagokat és nem mellesleg az új meseolvasókat, mert ígérjük, hogy lesz LÉLEKSIMOGATÓ 2.

Boldog, szép, lelki élményekben gazdag Húsvétot kívánunk Nektek!

A Felelős Szülők Iskolája csapata

Léleksimogató mesék

Mese az SZERETETRŐL – LÉLEKSIMOGATÓ MESÉK, ÉLETMESÉK sorozat indul

Kárász Eszter: Szivárvány c. zene-mese a LÉLEKSIMOGATÓ mesék sorozatban