Békakirály és kígyó úr is ellátogat a GRUNDra

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo , május 11

kigyoslany_IMG_1466_kicsiA Tropicarium – a “cápás állatkert“, a világ minden tájáról érkező állatok hadával várja látogatóit az év minden napján. Az állatkert lakói között egyaránt megtalálhatók a lusta aligátorok, egzotikus hüllők, kétéltűek, apró majmocskák, szabadon repkedő madarak, és több ezer színes halfaj képviselője, no meg a tengerek „nehézfiúinak” számító cápák is. A rájasimogató medencében minden látogató megsimogathatja és a gondozók segítségével akár meg is etetheti a tengerek eme fenséges élőlényeit.

A nyári táborokból adunk ízelítőt a GRUNDon: a kiállított terráriumokban gekkók, kígyók, szkink, békakirály – Aga varangy – látogat el a  GRUND vendégeihez. Állatgondozóink számtalan állattartási és gondozási tanáccsal látják el az érdeklődőket. A bátrak nyakukban a kígyóval is fényképezkedhetnek, a félénkebbek állati jó kvízeket fejthetnek meg, kézműveskedhetnek, horgászhatnak sok nyereményért.

Info: itt